איחוד הינה סוכנות מבית מגדל המשווקת ביטוח חיים, ביטוח תאונות אישיות, וביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא
 
ביטוח חיים
 
ביטוח תאונות
 
ביטוח נסיעות
 
ביטוח בריאות
 
ביטוח סיעודי
 

ביטוח חיים למשכנתא 

ביטוח חיים למשכנתא באיחוד – נולד לשמור על הבית והכיס שלך 

  איך מצטרפים?  

איחוד מבית מגדל מציעה ביטוח חיים למשכנתא כחלק מפוליסת ביטוח למשכנתא. רוב לוקחי המשכנתאות מחויבים על ידי הגוף המלווה לרכוש ביטוח משכנתא המורכב מביטוח חיים (ריסק) וביטוח מבנה. ביטוח חיים למשכנתא אינו כולל מרכיב חיסכון ותפקידו נועד להגן על הגוף המלווה כך שיקבל את כספו במידה והלווה נפטר בטרם עת וכן הביטוח מבטיח את המבוטח כי בני משפחתו יוכלו ליהנות מהנכס וכי החזר תשלומי המשכנתא יתבצע על יד חברת הביטוח ולא יופל עול כלכלי כבד על בני המשפחה אשר לרוב מאבדים עם פטירת הלווה את מקור ההכנסה העיקרי או הבלעדי למשפחה.

 
  שם מלא     דוא"ל
  טלפון
    טלפון נוסף
  אזור מגורים  
הפרטים שמסרתי ישמשו למשלוח חומר שיווקי מקבוצת מגדל בהתאם לתנאים המפורטים
אודות התוכנית

ביטוח חיים ריסק למשכנתא מעניק כיסוי להחזר הלוואות המשכנתא במקרה בו הלווה נפטר וכך יכול הבנק להבטיח את כספו.בני המשפחה מבטיחים כי הנכס יושאר ברשותם וכך הם נמנעים מכניסה להוצאות בלתי צפויות של החזר תשלומי המשכנתא.ביטוח חיים למשכנתא הינו מרכיב בביטוח משכנתא יחד עם ביטוח מבנה למשכנתא.

מטרת הפוליסה
פוליסת ביטוח חיים למשכנתא נועד להגן על האינטרס של הבנקים ולהבטיח כי כספם יושב במידה והלווה נפטר בטרם עת. המבוטח דואג לבני משפחתו כי הדירה תיוותר ברשותם וכי לא יאלצו להתמודד עם נטל תשלומי החזר המשכנתא או להישאר ללא קורת גג.
יתרונות עיקריים ללקוח

איחוד מאפשרת למבוטח ליהנות מהיתרונות של חברת ביטוח גדולה, איחוד הינה חלק מקבוצת מגדל חברה לביטוח והגב החזק של מגדל בהחלט משפיע ומהווה יתרון. ביטוח חיים יכול להגיע לסכומי כסף ניכרים ולכן בבחירת חברה מבטחת יש לבחור בחברה בעלת גב כלכלי איתן ויציב. ניתן לרכוש ביטוח חיים למשכנתא עד גיל 65 ותקופת הביטוח הינה עד גיל 85. פוליסת הביטוח של איחוד ייחודית בכך שניתן לשלם פרמיה קבועה וכך בחלוף כ- 80% מתקופת הביטוח מפסיקים לשלם ומקבלים כיסוי עד לסוף תשלום המשכנתא ללא תשלום נוסף. לחלופין, ניתן לבחור בתשלום פרמיה משתנה אשר מתעדכנת מדי שנה ומשתנה בהתאם לגיל המבוטח ויתרת גובה ההלוואה. איחוד מבצעת את כל ההתנהלות מול הגוף המלווה וכך נחסך זמן יקר ללווה.

דגשים והבהרות

ביטוח חיים למשכנתא הוא תנאי מוקדם לקבלת המשכנתא מהבנק. הפוליסה משועבדת לבנק כל עוד המבוטח משלם את תשלומי המשכנתא.
במידה ולקחת מספר הלוואות למשכנתא, תידרש לרכוש ביטוח עבור כל אחת מהן.
עלות ביטוח חיים למשכנתא נקבעת על פי סכומי הביטוח הנקובים בפוליסה. סכום הביטוח הוא שקלול של סכום המשכנתא שלקחת, אורך תקופת ההלוואה וגובה הריבית.
ביטוח חיים למשכנתא שונה מביטוח חיים רגיל, ואינו יכול או נועד להחליפו. הוא לא נועד להחליף ביטוח חיים רגיל, אשר בא להגן על בטחונה הכלכלי של משפחתך, במקרה פטירה חס וחלילה.

איך מצטרפים?
לרכישת פוליסת ביטוח חיים למשכנתא של איחוד מבית מגדל, תוכלו לשלוח בקשה לקבלת הצעת מחיר באינטרנט או חייגו: 076-8867092.
.
המידע האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ"י תנאי הפוליסה או ככלי לפרשנות.
התנאים המחייבים הם תנאי הפוליסה בלבד.
כל הזכויות שמורות © איחוד רשת סוכנויות ביטוח בע"מ - חברה בת של מגדל חברה לביטוח בע"מ.